Balneoklinika

   Cały proces kuracji-leczenia, oparty jest na spełnianiu oczekiwań naszych Gości z uwzględnieniem ich stanu zdrowia. Dopasowanie do indywidualnego stylu życia i możliwości czasowych oraz indywidualny tryb postępowania gwarantują ciągłość procesu leczenia, niezależnie od ograniczeń prywatnych lub zawodowych. Na indywidualne zlecenie, w zależności od rodzaju leczenia tworzone są Zespoły Terapeutyczne złożone z właściwych specjalistów, odpowiedzialnych za poszczególne etapy i procesy leczenia. Będący w stałym kontakcie lekarze, fizjoterapeuci oraz wspomagający zespół medyczny na bieżąco koordynują swoje zalecenia, dla optymalizacji leczenia i komfortu Pacjenta.

Indywidualne traktowanie potrzeb zdrowotnych naszych Gości jest normą Hoteli i Klinik Uzdrowiskowych St. George.

Centra Medyczne
Centra Medyczne St. George realizują pełne spektrum lecznictwa i poradnictwa.
W ramach naszych centrów realizujemy lecznictwo stacjonarne - pobytowe oraz doraźne.
>>>więcej
Baza Diagnostyczna
Nowoczesna baza diagnostyczna St. George określa na bieżąco stan zdrowia, bada postępy w trakcie kuracji i monitoruje funkcje organizmu w oparciu o najnowsze zdobycze medycyny.
>>>więcej
Baza Zabiegowa
Kadra medyczna lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów, zespołu pielęgniarskiego realizuje m.in: nadzorowane treningi fizyczne; specjalistyczne, monitorowane treningi kardiologiczne; oddziaływane kinezy terapeutyczne …
>>>więcej
Cennik
 
>>>więcej
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje z Hotelu St. George.
Polityka prywatności
Odwiedzin: 1674749 wejść